The Sims Bulvár

16. června 2013 v 17:27 |  Recenze

Tímto článkem bychom Vám chtěli představit web se kterým spolupracujeme!Jak The Sims komunita utváří magazín The Sims Bulvar?

Fanouškovský magazín The Sims Bulvar, který v letošním roce sdružil velkou část simácké komunity, se po 6 měsících od založení ukazuje jako fungující projekt.


Kdo z vás The Sims Bulvar (dále jen TSB) ještě nezná, tomu se ve zkratce pokusím vysvětlit, jak se magazínu daří "nabourávat" celou TS komunitu a znovu ji spojovat v lepší celek. TSB přišli s originálním obsahem, kdy na soc. sítích a webu si můžete přečíst o známých celebritách, aktuálních tématech a kde tyto události jsou doplněny o fotografie ze hry The Sims. Můžete si přečíst o sporech kuchařů Babicy a Pohlreicha, nebo se pobavit u obrázkových vtipů s Chuckem Norrisem.


Říkáte si teď, že jde POUZE o velmi pěkné články? TS Bulvar ale jde dál a hráčům férově řekl: "Můžete u nás propagovat vlastní věci a my vám navíc pomůžeme, vše opravíme, upravíme a poradíme." Celé to funguje tak jednoduše online, že se nechce věřit. Kliknete na NAPSAT SVŮJ ČLÁNEK, nahrajete fotky, nějaký text a do pár minut máte článek, kam chodí spoustu fandů. Myslím, že princip TSB jsem snad už vysvětlil a podíváme se tedy na to hlavní.

Jaké články my hráči na The Sims Bulvaru tvoříme


*** Články o vašich postavách ***


Typy článků, které hráči na TSB píší se opravdu různí, někdo píše o architektuře a někdo o módě. Pokud budete TSB vyzkoušet, je nejlepší začít právě s takovým článkem.

*** O nových mapách, domech atd. ***Ukázka domu: http://www.thesimsbulvar.cz/letni-vila-sunbeam
Známý bloger Cink Aurora, který na TSB již také poskytl rozhovor o tvorbě světů, používá pravidelně TSB k prezentaci novinek ze své tvorby. Redakce TSB vždy vychází maximálně vstříc s formou jejich prezentace. Cink i ostatní mohou jedině doporučit :-)

*** O facebook stránkách, blogování a Youtube kanálech ***

V tomto článku se můžete dočíst, jak prezentujeme nové Let´s play videa.

*** Aktuality a rozhovory ***

Nic nepotěší více, než dobře mířený fór nebo rozhovor s hráči, tvůrci apod. Navíc mám informaci, že postavy z fotografií budou již brzy u článků ke stažení. Pokud by jste chtěli si zahrát za některou z postav, které již na The Sims Bulvaru jsou, tak si ji jednoduše stáhnete.Závěrem vás zvu na facebook stránku The Sims Bulvar, kde se všichni potkáme a můžeme probrat novinky ze světů The Sims.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama